Zarządzanie projektami

Pomyślne, terminowe przeprowadzenie projektu począwszy od zapytania ofertowego aż po pierwsze miesiące produkcji seryjnej wiąże się z szeregiem działań realizowanych przez zespół projektowy. Wiele z tych działań układa się w tak zwaną „ścieżkę krytyczną” projektu. Unikanie opóźnień na tej ścieżce jest jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie projektu.

Nadzorowanie terminowości działań jest tylko jednym z obowiązków ciążących na zespole projektowym. Prócz tego konieczne jest właściwe definiowanie odpowiedzialności, przydzielanie zasobów, egzekwowanie działań, komunikacja w zespole oraz z klientem.

Nasi konsultanci z dużym doświadczeniem w prowadzeniu projektów przekażą Państwu szereg przydatnych rad i wskazówek, które ułatwiają możliwie bezpieczne i bezstratne przechodzenie przez poszczególne fazy projektu.

Przygotowaliśmy więc ofertę adresowaną do wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych pragnących rozwijać swoje systemy zarządzania w zakresie modeli efektywnego zarządzania projektami.

Doradztwo obejmuje realizację następujących działań:

  • ocenę wstępną przedsiębiorstwa
  • szkolenie grupy pracowników z zakresu efektywnego zarządzania projektami
  • wizyty konsultanta związane z przygotowaniem koniecznych zmian organizacyjnych i dokumentacyjnych
  • wizyty konsultanta związane z nadzorem nad procesem wdrażania modelu

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres biuro@pronost.pl